Виставка живописних та графічних робіт братів Силків «Естетика буття»

Виставка живописних та графічних робіт братів Силків «Естетика буття»

23 березня 2016 року у приміщенні Чернігівської обласної універсальної наукової бібліотеки імені В.Г.Короленка відбулося відкриття художньої виставки «Естетика буття» братів Романа та Євгена Силків, доцентів кафедри теорії та методики мистецького навчання.

На виставці були представлені живописні роботи в техніці олійного живопису, графічні роботи та роботи в стилі Поп-арт, які є результатом творчого пошуку молодих чернігівських митців.

Лейтмотивом художніх образів представлених картин є краса навколишнього: природи, людей, речей. Розмаїття жанрів і технік не залишить байдужим жодного поціновувача мистецтва та пересічного глядача.

Виставка триватиме близько місяця, запрошуємо наповнити своє життя новими естетичними враженнями.