Цікава та змістовна презентація «ЯК СТВОРИТИ КАР’ЄРНИЙ ЦЕНТР?»

Цікава та змістовна презентація «ЯК СТВОРИТИ КАР’ЄРНИЙ ЦЕНТР?»

17 січня 2023 року відбулася презентація практичного інтерактивного посібника «ЯК СТВОРИТИ КАР’ЄРНИЙ ЦЕНТР?»,розроблений платформою Career Hub від громадської організації Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» в межах програми USAID «Мріємо та діємо» разом з партнерами: Міністерство молоді та спорту України, Міністерство освіти і науки України.

Зареєстровано на дану презентацію було близько 500 учасників. Взяли участь у презентації також і педагоги-науковці Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка. Своїми враженнями від презентації посібника поділилась доцентка кафедри педагогіки, психології і методики технологічної освіти Тетяна БЕЛАН: «Проблема кар’єрного професійного зросту актуальна і дуже важлива в наш нелегкий час. На презентації посібника ця проблема обговорювалася висококваліфікованими фахівцями і студентами закладів освіти. Щодо самого посібника, то для мене, як для викладача навчальної дисципліни «Теорія і методика професійної орієнтації», дуже стане в нагоді під час викладання, так як він містить і теоретичну, і практичну частини. Маю надію, що у посібнику знайду відповіді на профорієнтаційні питання та дуже цікаву інформацію. Вдячна організаторам за цікаву зустріч, корисну інформацію і за знайомство з цікавими людьми, а відділу міжнародних зв’язків та соціального партнерства університету за ініціативу взяти участь в такому представницькому заході».