Дорогами миру і війни

Дорогами миру і війни

Вже вкотре за час повномасштабного вторгнення Росії до України делегація наших латвійських друзів прибула з допомогою. Голова Огрської крайової Думи Егілс Хелманіс разом з депутатами доставили гуманітарний вантаж для захисників України. Стануть у нагоді воїнам два автомобілі, генератори, теплі речі, смаколики виготовлені латвійськими жінками…

Повертаючись зі Сходу, Егілс Хелманіс та його побратими завітали до міста Чернігова. Депутати Огрської крайової Думи відвідали місця боїв та руйнувань у Чернігові: Новоселівка, Епіцентр, 18, 21 та 10 школи, вулиця Чорновола, стадіон, бібліотека. Важкі і сильні враження вони передадуть жителям Огрського краю. Незабаром, сподіємось на наступний гуманітарний вантаж.

Егілс Хелманіс зустрівся в Чернігові з спортсменами та воїнами. Він ще раз підкреслив свою особисто, та всього латвійського народу, підтримку нашої боротьби. Як майстер єдиноборств він провів показове тренування з рукопашного бою.

Під час зустрічі ректора Національного університета "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка проф.Олега Шеремета з Егілсом Хелманісом було зосереджено увагу на реалізації угод про співпрацю, гуманітарних проєктів та соціальних проєктів. Олег Шеремет подякував за конструктивну допомогу в організації підписання договорів з Латвійським університетом біонаук та технологій й Латвійським технічним університетом.

Короткий перепочинок. І знову в дорогу. Тепер до мирної Латвії. Дякуємо друзям за допомогу та підтримку. Віримо в Перемогу.

photo 5240264773394875277 x

photo 5240264773394875278 y