Угода про міжнародну співпрацю з Латвійським університетом біонаук та технологій

29 листопада 2022 року, була підписана угода про міжнародну співпрацю в сфері освіти і науки між Національним університетом " Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка і Латвійським університетом біонаук та технологій, розташованим в м. Єлгава (Латвія).

Між ректором Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка, професором, Олегом Шереметом, та ректором Латвійського університету біонаук та технологій, професором Іриною Пілвере, відбулася конструктивна бесіда, під час якої було обговорено програму співробітництва, та намічені найближчі перспективи.

На їх думку, намічені напрями співробітництва між двома ВНЗ, основні з яких - участь у спільних міжнародних проектах, наукових дослідженнях, спільна підготовка бакалаврів, магістрів та аспірантів; обмін передовим досвідом ,програма академічної мобільності, участь у міжнародних конференціях, доступ до сучасних лабораторій, та інших ресурсів для професорсько- викладацького складу і студентів, допоможуть подолати основні виклики, які постали перед університетами України під час військової агресії, яку веде росія проти України.

Знакова подія між університетами відбулася за підтримки латвійських колег і давніх друзів з міста Огре, який є побратимом міста Чернігова, та за участі
директорки Огрського державного технікуму, Ілзе Бранте, директорки ДПТНЗ "Сновське вище професійне училище лісового господарства", Лариси Дубини, які до речі є учасниками спільного міжнародного договору між закладами професійної (професійно-технічної) освіти, та вищої освіти України та Латвії в контексті реалізації концепції навчання впродовж життя.

photo 5206174797627769014 y

photo 5206174797627769017 y