Англомовні ресурсні практики для майбутніх учителів початкової школи в умовах невизначеного часу. Практика 2. "Мій символ сили"

Англомовні ресурсні практики для майбутніх учителів початкової школи в умовах невизначеного часу. Практика 2.  "Мій символ сили"

У межах проєкту "Англомовні ресурсні писемні практики для майбутніх учителів початкової школи в умовах невизначеного часу" відбулася друга ресурсна практика роботи з картиною світу та ціннісно-смисловою сферою "Мій символ сили" у Чернігівському обласному історичному музеї імені Василя Тарновського. Відповідь на запитання, чому обрали саму таку локацію, учасники намагалися віднайти впродовж усього заходу.

Виявилося, що місце було обрано невипадково, адже, лише доторкнувшись до своєї історії, усвідомивши глибинне походження власного роду, побачивши красу матеріальної і духовної культури минулого і сучасного, можна відчути зв'язок поколінь, віднайти власну ідентичність, надихнутися мудрістю, набратися сил і мужності жити далі.

• Під час зустрічі учасники проєкту опанували практику «The Sorrow Tree» (авторка - американська психотерапевт, письменниця і тренерка Діна Мецгер), обмірковуючи, чи життєві труднощі, страждання та виклики є частиною нас самих, нашої людської природи і внутрішнього світу.
  • Дослідили свої сильні риси характеру, які допомогли впоратися із викликами у буремному минулому, працюючи над практикою "MeCharacter".
  • Прокачали практику життєстійкості "MeResilience", використовуючи техніки "кластер" та "фрірайтінг", а також створили символ сили, захисту та стійкості «Shield».

Урешті - решт чарівні учасниці за допомогою люстерка з’ясували, у кому ж насправді криється та сама сила духу і хто є уособленням життєвої стійкості та хоробрості для себе самої.

Родзинкою другої зустрічі стала екскурсія «Велике в малому» від старшої наукової співробітниці музею, креативної та чарівної пані Олени Трухан.

А кава брейк із ректором Олег Шеремет і деканом Світлана Стрілець у черговий раз довели, що демократія в освіті насправді можлива.

Сподіваємося, що при нагоді знання про особисту силу, навички життєстійкості та ресурсні практики стануть здобувачам освіти у нагоді впродовж життя.

photo 5426858695561691309 y

photo 5426858695561691310 y