Онлайн курс “Peer Development of Language Learning Tools” від Osnabrück University

Однією з пріоритетних форм розвитку Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка є міжнародна діяльність.

Хочемо поділитися новиною, що завдяки особистим зусиллям доцентки кафедри іноземних мов Надіі Грицик та організаторським здібностям заступника декана Марини Ольховик студенти філологічного факультету здобули грантову можливість доєднатися до Online course “Peer Development of Language Learning Tools” від Osnabrück University.

Цей проект має унікальний формат, адже студенти з таких українських університетів, як: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, Білоцерківський національний аграрний університет, Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т.Г. Шевченка та Osnabrück University у колобораціії будуть вчитися розробляти програмне забезпечення та навчальні матеріали для вивчення англійської мови. Інструктори курсу “Peer Development of Language Learning Tools” Tobias Thelen та Ella Dovhanuik сьогодні під час зустрічі зі студентами наголосили, що здобувачі вищої освіти розглядатимуть різні аспекти штучного інтелекту та методики викладання мови з особливим акцентом на:

✅Second language acquisition

✅Teaching strategies. Best practices in teaching Academic English.
(Teaching vocabulary: active, passive, potential vocabulary. The process of assimilation of lexical material. Teaching grammar. Teaching reading)

✅Intelligent Tutoring Systems

✅Gamification and motivating user experience

photo 2022 09 16 20 45 40