Міжнародна конференція з історії освіти "Histories of Educational Technologies: Cultural and Social Dimensions of Pedagogical Objects"

Професорка кафедри дошкільної та початкової освіти Тетяна Гавриленко взяла участь у міжнародній конференції з історії освіти "Histories of Educational Technologies: Cultural and Social Dimensions of Pedagogical Objects", яка була організована ISCHE (міжнародна організація дослідників історії освіти) та проведена у Католицькому університеті Cвятого Cерця (30 серпня – 6 вересня 2022 р., Мілан, Італія). Науковий захід проходив у двох форматах: офлайн та онлайн. Він об’єднав близько 400 дослідників з 48 країн світу.

Під час офлайн-конференції проведено 127 сесій, де обговорювалися різні питання історії освіти. На сесії "Teaching and Society" Тетяна Гавриленко виступила з доповіддю "Intra‐school Differentiation in Primary Education of Ukraine: Achievements and Disappointments" та отримала схвальні відгуки колег з Бельгії, Італії, Німеччини.

У межах конференції відбулася Генеральна Асамблея ISCHE та зустріч з головними редакторами провідних журналів з історії освіти (History of Education, Paedagogica Historica, History of Education &Children’s Literature; History of Education Review).

Міжнародна організація ISCHE та організаційний комітет ISCHE 43 на сайті конференції і під час її проведення засудили війну росії проти України та висловили слова підтримки українському народові й науковцям.

photo 5260591178569597067 y