Команда НУЧК - срібні призери благодійного турніру з міні-футболу

Команда НУЧК - срібні призери благодійного турніру з міні-футболу

Команда Національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка взяла участь у благодійному футбольному турнірі, де стала срібним призером змагань.

20 - 21 серпня у Чернігові відбувся благодійний турнір з міні-футболу присвячений Дню Незалежності України.
У змаганнях брали участь вісім команд, які представляли: Головне управління поліції області, пенітенціарну академію, спортивну дитячо-юнацьку школу олімпійського резерву "Юність", "Електронний футбол", Чернігівську політехніку, прокуратуру, Національний університет "Чернігівсьий колегіум" імені Т.Г. Шевченка та команда олімпійського резерву “Десна”.

Команду національного університету "Чернігівський колегіум" імені Т.Г. Шевченка представляли:

Нікіта ПОСМАШНИЙ

Денис ХАРЧЕНКО

Владислав МАЛЕЦЬКИЙ

Владислав ЄФИМЕНКО

Назар ЧАУС

Тарас МОВЛЯН

Тренер команди: Сергій КУЖЕЛЬНИЙ

Результати змагань:

1 місце — АКАДЕМІЯ (Академія пенітенціарної служби)

2 місце — ЧЕРНІГІВСЬКИЙ КОЛЕГІУМ (Національний університет “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка)

3 місце — СДЮШОР ДЕСНА (спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву)

4 місце — СДЮШОР ЮНІСТЬ (спортивна дитячо-юнацька школа олімпійського резерву)

5 місце — ГУНП (Головне управління Національної поліції області)

6 місце — ЧЕРНІГІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА (Національний університет “Чернігівська політехніка”)

7 -8 місце — ОБЛАСНА ПРОКУРАТУРА ТА обласна організація АСОЦІАЦІЇ ЕЛЕКТРОННОГО ФУТБОЛУ УКРАЇНИ

Після завершення турніру організатори відзначили кращих гравців турніру. Команди — учасники змагань — отримали в подарунок комплекти новеньких футбольних м’ячів для тренувань та відповідні призи.

За час проведення турніру вдалося зібрати більше 82 тисяч гривень.

Зібрані кошти будуть передані добровольчому будівельному батальйону "Добробат", які займаються відновленням будівель сімей, чиї будинки були зруйновані в Чернігівській області в наслідок військової агресії для закупівлі будівельних матеріалів.