Шевченкіана Софії Русової

Шевченкіана Софії Русової

17 березня в читальній залі Наукової бібліотеки ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відбулася презентація історико-літературного проекту «Шевченкіана Софії Русової».

У рамках заходу студенти університету відвідали виставку присвячену Тарасу Шевченку «Своє творіння пензля і пера залишив він на спомин поколінням» та поспілкувалися із авторами проекту відомим істориком, краєзнавцем Володимиром Олександровичем Єрмаком та керівником Центру по впровадженню творчої спадщини С.Русової в навчально-виховний процес, створеного при Ріпкинській гімназії, Світланою Олександрівною Гарус.

Дослідники зауважили, що ідеєю дослідження є не лише донесення до широкого загалу ще однієї сторінки спадщини видатного педагога, просвітителя Софії Русової, а й простеження ролі особистості й художнього слова у творчості Кобзаря.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178