Літня школа 2022 "Чернігів - це ми"

Літня школа 2022 "Чернігів - це ми"

Літня школа для діток Чернігівської громади працювала на базі Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка з 1 по 10 серпня.

До розроблення програми діяльності літньої школи було залучено 22 експертів-викладачів, психологів, які є кандидатами наук НУЧК та вчителів загальноосвітніх шкіл міста Чернігова, волонтерів-студентів та випускників спеціальностей «Екологія», «Психологія», «Початкова освіта», які працювали з дітками та вносили вагомий вклад в їх розвиток.

Програма передбачала заняття з педагогами, психологами-реабілітологами, які разом формували позитивний психоемоційний стан здоров'я дітей під час проведення майстер-класів та здійснення різних видів прикладної діяльності; оздоровлення дітей у поєднанні з пізнанням природного середовища та інструментами смарт-агроекології для молоді.

Про результати літньої школи можна ознайомитись за посиланням: https://cheline.com.ua/news/society/hodili-na-ekskursiyi-pekli-smakoliki-malyuvali-ta-vivchali-vlastivosti-roslin-rezultati-litnoyi-shkoli-v-chernigovi-308017?fbclid=IwAR3PffLm-NGdTCh_hQG0PfMzQdHC3jEsp8vc-qQu2X1k5NOcVzfx4gqOEG0