До уваги вступників з особливо небезпечної території!

До уваги вступників з особливо небезпечної території!

Особливо небезпечна територія – територія України, яка визнана тимчасово окупованою в умовах воєнного стану, територіальні громади, що розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні) (територія, окупована після 24 лютого 2022 року або зона проведення активних бойових дій).

Наразі до таких територій в Чернігівський області належать: Корюківська, Сновська, Новгород-Сіверська, Семенівська, Городнянська міські територіальні громади.

Перелік територіальних громад не є фіксованим документом – він регулярно оновлюється. Слідкуйте за актуальною інформацією за лінками: https://minre.gov.ua/news/onovleno-aktualnyy-perelik-gromad-u-rayonah-boyovyh-diy-na-tot-ta-tyh-shcho-v-otochenni-12

Спеціальні умови вступу:

Вступники зареєстровані на особливо небезпечній території  можуть вступати для здобутя ступеня бакалавра в НУЧК в межах квоти-2 (40% від державного замовлення) на основі повної загальної середньої освіти та на основі дипломів молодшого спеціаліста, молодшого бакалавра або фахового молодшого бакалавра.

Вступники, які зареєстровані і проживають на ОНТ мають право вступати до закладів вищої освіти або за результатами НМТ (ЗНО 2019-2021 років), або за результатами складання індивідуальної усної співбесіди в закладі освіти.

Для того, щоб скористатися спеціальними умовами вступу:

До подання заяви на вступ зверніться до приймальної комісії ЗВО для внесення інформації про спеціальні умови вступу до реєстру Єдиної державної електронної бази з питань освіти та подайте для цього відовідні документи:

 особисто – завітавши до приймальної комісії (м. Чернігів, вул. Гетьмана Полуботка 53, кімната 109 );

 дистанційно – надіславши на офіційну електронну пошту приймальної комісії () скановані копії документів, необхідних для реєстрації спеціальних умов вступу, з накладанням на відповідні файли кваліфікованого електронного підпису вступника. В темі листа напишіть «Спеціальні умови участі у конкурсному відборі».

Необхідні документи:

 документ, що підтверджує місце реєстрації особи ( довідка за формою 13  АБО витяг з місця реєстрації, в тому числі сформований у додатку ДІЯ)
 документ, що посвідчує особу
 ідентифікаційний номер
 документ про освіту

Подайте заяву на обрану конкурсну пропозицію:

з 11 липня в паперовій формі, а з 29 липня в електронні формі
до
8 серпня – якщо вступаєте за індивідуальною усною співбесідою
16 серпня – якщо вступаєте за результатами НМТ

Пройдіть в університеті індивідуальну усну співбесіду з 9 по 16 серпня (за звернення вступника може бути проведено дистанційно). До 26 вересня в порядку додаткового набору. Форма реєстрації для участі в індивідуальній усній співбесіді

Виконайте вимоги до зарахування до 15:00 години 22 серпня після отримання рекомендації до зарахування (17 серпня).

Укладіть договір про навчання впродовж трьох місяців після початку навчання.