Університет зустрічає чемпіонку

Університет зустрічає чемпіонку

Сьогодні наш університет радо зустрічав чемпіонку, студентку 3 курсу факультету фізичного виховання Інну Афонченко та її батьків. Вона повернулась з бразильського міста Кашіас-ду-Сул, де виборола 3 золоті медалі зі стрільби з пневматичного пістолета на XXIV літніх Дефлімпійських іграх-2021. Інна поділилась, що хвилювань було багато, але бажання представити Україну гідно - перемогло. Ректор університету привітав Інну та висловив вдячність за її досягнення. Олег Шеремет зазначив, що перемога стрільчині - це перемога і нашого університету, і всієї України.

Нагадаємо, що перше «золото» Інна Афонченко здобула 5 травня у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 м. 8 травня вона разом з Олексієм Лазебником виборола другу золоту медаль у змішаній стрільбі (мікст) з пневматичного пістолета на 10 метрів. Третім «золотом» свій актив спортсменка поповнила 9 травня — перемога у вправі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 м.

«Стрільба – це моє життя!» - каже вона. На досягнутих результатах Інна зупинятися не збирається.

Бажаємо нашій чемпіонці здійснення мрій та нових перемог.