ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

ЗАГАЛЬНОУКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА «ВІД СЕРЦЯ ДО СЕРЦЯ»

12 травня 2022 року завідувач кафедри загальної, вікової та соціальної психології О.Ю.Дроздов та доцент цієї ж кафедри А.О.Лісневська взяли участь в онлайн-конференції, присвяченій започаткуванню Загальноукраїнської ініціативи «Від серця до серця». Остання передбачає надання медико-психологічної допомоги особам, постраждалим від російської агресії на базі медичних закладів м. Чернігова, м. Рівного, Київської області тощо. О.Ю.Дроздов виступив із доповіддю «Психологічна підтримка населення, постраждалого від воєнних дій: можливі проблеми та потенціал психологів НУЧК імені Т.Г.Шевченка». Вищезазначені викладачі університету погодилися взяти участь у реалізації ініціативи у ролі психологів-консультатів (на волонтерських засадах).

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178