Наші випускники у списках Forbes

Наші випускники у списках Forbes

Приємно вразив наш випускник, наша гордість Дмитро СУЯРКО, який потрапив у список – топ визначних діячів Європи віком до 30 років у сфері спорту та ігрової індустрії «30 до 30» американського журналу Forbes. Цей список є індикатором відповідальності людини.

Хто ж такий Дмитро?

Дмитро СУЯРКО – наш земляк, уродженець с. Вертіївки Ніжинського району.

Дмитро – це Майстер спорту України міжнародного класу (лижні перегони), Майстер спорту України міжнародного класу (біатлон). У 2015 році був зарахований на посаду спортсмена-інструктора національної паралімпійської збірної команди України з лижних перегонів та біатлону. Дебютував на паралімпійських іграх 2014 р. в м. Сочі. 2017 р. був переможцем Етапу Кубку в Кореї. На кубку світу 2018 р. виборов срібну нагороду з лижних перегонів (середня дистанція). На чемпіонаті світу 2019 року виборов золоту нагороду з лижних перегонів (змішана естафета), дві срібні нагороди з лижних перегонів (середня дистанція) та біатлону (спринт), бронзову нагороду з лижних перегонів (спринт).

Був учасником ХІІІ зимових Паралімпійських ігор 2022 р. у Пекіні (Китай), де здобув золоту та три бронзові нагороди. Саме медалі на Паралімпійських іграх дали змогу потрапити у список «30 до 30».

Дмитро СУЯРКО прагне, щоб завдяки йому і фонду Forbes знайшлися люди, які допоможуть Україні, хлопцям зі Сходу у ці непрості часи воєнного лихоліття. Більше про Дмитра ви зможете дізнатися у новинах Суспільне Чернігів.

Ми пишаємося тобою, Дмитре! Бажаємо нових перемог! Слава Україні! Героям слава!