Святковий концерт до 8 Березня

Святковий концерт до 8 Березня

3 березня в актовій залі ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка відбувся святковий концерт присвячений Міжнародному жіночому дню.

Захід відкрив ректор вишу Микола Носко, вітаючи чарівних панянок зі святом він наголосив, що саме вони є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. І жінки України, як ніхто, заслуговують на свято весни.

У концертній програмі брали участь найактивніші чоловіки інституту. Кожен з них мав змогу особисто привітати коханих жінок, звернувшись з привітанням або ж виступивши з сольним концертним номером.

Артисти були представлені майже в усіх жанрах сценічного мистецтва: вокалі, хореографії, намагаючись при цьому якомога різноманітніше виразити свої вітання. Тож яскраві номери, несподівані конкурси та подарунки не залишили байдужими жодну представницю прекрасної статі.