Готуємо фахівців для громад Чернігівщини

Готуємо фахівців для громад Чернігівщини

Про підтримку та розвиток молодіжного кадрового потенціалу говорили вчора у Чернігівській ОДА.

У середу, 8 грудня, відбулася селекторна нарада за участю голови Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Анатолійовича Чауса, заступника голови Жанни Володимирівни Шерстюк, ректора Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка Олега Семеновича Шеремета та голів громад Чернігівщини.

Під час наради Олег Шеремет презентував Програму підтримки та розвитку молодіжного кадрового потенціалу для ОТГ Чернігівщини, зазначивши, що Національний університет «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка готовий надати допомогу та сприяти у підготовці фахівців необхідних територіальним громадам.