Спільне засідання відділу внутрішнього забезпечення якості освіти та представників органів студентського самоврядування

23 листопада 2021 року відбулося спільне засідання відділу внутрішнього забезпечення якості освіти та представників органів студентського самоврядування університету, факультетів, інститутів на чолі з Поліною Гомбалевською.

Засідання було присвячено анкетуванню здобувачів освіти щодо оцінки ними якості освітнього середовища університету. На засіданні був присутній Гапоненко Дмитро Іванович, фахівець із соціологічних опитувань, який розказав про принципи побудови анкети; висловив зауваження щодо недоліків попередньої анкети та вніс пропозиції щодо формулювання питань в анкеті, кількості варіантів відповідей тощо.

Представники органів студентського самоврядування висловилися щодо актуальних потреб та проблем студентства і внесли пропозиції стосовно включення питань в анкету, які б їх виявляли.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178