Спільне засідання відділу внутрішнього забезпечення якості освіти з відділом з питань молодіжної політики та іміджевої діяльності

23 листопада 2021 року відбулося спільне засідання відділу внутрішнього забезпечення якості освіти та відділу з питань молодіжної політики та іміджевої діяльності. Предмет обговорення – організація проведення анкетування (щодо якості освітнього середовища) органами студентського самоврядування факультетів/інститутів серед здобувачів освіти.

Були визначені терміни проведення, роль заступників деканів/директорів з питань молодіжної політики та іміджевої діяльності в організації проведення анкетування, обговорено шляхи поширення анкет; необхідність оприлюднення та обговорення результатів на засіданнях органів студентського самоврядування, кафедр та вчених рад факультетів/інститутів.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178