24 листопада 2021 року в Національному університеті "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка на базі природничо-математичного факультету на платформах ZOOM і Google Meet відбулась Всеукраїнська науково-практична конференція студентів, аспірантів і молодих учених «Крок у науку: дослідження у галузі природничо-математичних дисциплін та методик їх навчання».

У ній взяли активну участь студенти, магістранти та їх наукові керівники. До роботи конференції також долучилися представники інших університетів, а також учні та вчителі ЗЗСО.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178