Вивчаємо екологічний стан річок разом

Залиште оцінку
(1 голос)
Вивчаємо екологічний стан річок разом

23 листопада 2021 року майбутні екологи — студенти-нашого університету і школярі Чернігівського ліцею №15 разом зі спеціалістами Деснянського басейнового управління водних ресурсів здійснили відбір проб води з річок Стрижень та Білоус.

Учасники досліджень побачили весь процес роботи лабораторії моніторингу вод та ґрунтів — від відбору проб і до лабораторних аналізів взятих зразків.

Студент-еколог IV курсу Гавриленко Олександр для виконання експериментальної частини своєї бакалаврської роботи (науковий керівник - Світлана Потоцька) здійснював відбір проб за сучасними європейськими стандартами та долучався до проведення аналізу відібраних зразків на обладнанні атестованої лабораторії Управління.

Слід зазначити особливо тісну співпрацю Деснянського басейнового управління та нашого університету у напрямку підготовки фахівців, зокрема частина випускників йде працювати у водогосподарську галузь. Так, в Управлінні на екологічних і інженерно-технічних посадах працює 11 випускників Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка.

 

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG