Засідання Ради стейкхолдерів

Засідання Ради стейкхолдерів

09 листопада на базі Навчально-наукової лабораторії дошкільної освіти  ЗДО №26 м.Чернігова відбулося перше засідання Ради стейкхолдерів.

Головою ради було обрано консультанта КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради»Наталію Борисівну Кутеньову, заступником голови – завідувача ЗДО №26Вікторію Вікторівну Олексієнко, секретарем – вихователя  цього ж закладуНаталію Миколаївну Копил.

Комунікаторами від НУЧК імені Т.Г.Шевченка були доценти кафедри дошкільної та початкової освітиАнна Кошель та Віталій Кошель – гаранти освітніх програм першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та другого (магістерського) рівня вищої освіти, які відповідають за реалізацію ОП спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Присутні обговорили мету, завдання та напрями роботи новоствореної Ради стейкхолдерів, розглянули шляхи підвищення конкурентоспроможності майбутніх фахівців дошкільної освіти.

Не обійшлося і без сюрпризів: адміністрація ЗДО №26 нагородила Анну Кошель за багаторічну тісну співпрацю та за якісну підготовку студентів почесною грамотою.