Створюємо ліси разом

Створюємо ліси разом

11 листопада 2021 року викладачі і співробітники Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка долучилися до всеукраїнської акції «Сворюємо ліси разом», висадивши на території освітнього закладу 15 молодих дубків, 5 ялинок звичайних і 5 кущів ялівцю козацького.

Учасники акції виступили ініціаторами для подальших практичних природоохоронних дій і як приклад для інших, а також як представники громадських екологічних організацій – Всеукраїнської екологічної ліги та Українського товариства охорони природи.

Громадська акція «Сворюємо ліси разом» у рамках реалізації програми Президента України «Зелена країна» була започаткована у вересні 2021 року Міністерством захисту довкілля і природних ресурсів України і її перший етап триває до 30 листопада цього року. Президентська ініціатива передбачає висадження 1 мільярду дерев за три роки та збільшення площі лісів на 1 мільйон гектарів за 10 років.

Висаджені молоді деревця і кущі доповнять кількісно загальну колекцію освітнього проекту «Університетський парк» та додадуть більшого затишку території.

Посадковий матеріал для проведення акції був наданий Чернігівським обласним управлінням лісового і мисливського господарства та його структурним підрозділом – Чернігівським держлісгоспом.