Викладачі кафедри хімії, технологій та фармації активно співпрацюють з підприємствами м.Чернігова та інших міст України

Доцент, кандидат технічних наук Євген ВікторовичРебенок у жовтні-листопаді 2021 року здійснював шефмонтаж розпилювальної сушарки на компанії Ензим (місто Львів).

Зазначена компанія планує переробку дріжджів, виробництво сухого дріжджового екстракту та сухої клітинної оболонки. Екстракт використовується як підсилювач смаку (замінник натрій глютамату), а також у мікробіологічних виробництвах (https://www.youtube.com/watch?v=pCBL5u2CLOg).

Професор кафедри, доктор технічних наук Ольга ІллівнаСиза є науковим консультантом на підприємстві ТОВ «Згода Лано» з виробництва органо-мінеральних добрив для агропромислового комплексу України.