Освітній проєкт «Університетський парк» в дії

Залиште оцінку
(1 голос)
Освітній проєкт «Університетський парк» в дії

На початку тижня студенти-екологи, викладачі та працівники адміністративно-господарського відділу розпочали встановлення 41 інформаційної таблички для різних видів дерев і кущів у рамках реалізації освітнього проєкту «Університетський парк». Мета проєкту – розкрити різноманітність деревних рослин у межах території Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка шляхом створення своєрідних паспортів ідентифікації. Девізом проєкту є «Вивчай та пізнавай рослини разом із нами».

На «іменній табличці» для кожного виду зазначені назва українською мовою та латиницею, його природний ареал і наукова цінність, екологічні особливості та декоративність.

Відтепер студенти, викладачі й співробітники університету, наші гості, а також зацікавлені учасники освітнього процесу знатимуть світ деревних рослин на території університету. Окрім того, шляхом електронної ідентифікації (за допомогою застосунку для читання QR-кодів) матимуть можливість переходу на  відповідну сторінку сайту університету, де розміщено детальний опис виду.

 

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG