Навчання за програмою міжнародного обміну

Навчання за програмою міжнародного обміну

З 1 жовтня в університеті-партнері Поморській Академії в Слупську (Польща) розпочали навчання за програмою семестрового обміну 6 студентів природничо-математичного факультету.

Своїми враженнями після перших двох тижнів перебування за кордоном поділився Ілля Бурдук: "Слупськ - це гарне європейське місто, з цікавою архітектурою, чистими зеленими вулицями, де почуваєшся затишно і гармонійно. Надзвичайне враження справив гуртожиток своїми комфортними умовами для проживання студентів. Наприклад, у кожній кімнаті є доступ до інтернету,  холодильник, зручні ліжка, письмовий та кухонний столи.

Навчання досить насичене, цікаве та й викладачі ставляться до нас доброзичливо. Лабораторії в Інституті біології та наук про Землю, де проходять заняття, оснащені сучасним обладнанням. Тож ми раді, що одержали нагоду відчути себе західноєвропейськими студентами."