Педагогічні ідеї Софії Русової

Педагогічні ідеї Софії Русової

18 лютого в залі засідань ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка розпочала роботу традиційна Міжнародна науково-практична конференція присвячена 160-річчю від дня народження С.Ф.Русової.

Пленарне засідання відкрив ректор, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України Микола Олексійович Носко. Привітавши присутніх очільник вишу наголосив, що центральне місце в багатогранній педагогічній спадщині вченої займає концепція української національної системи освіти і національного виховання, яку потрібно опрацьовувати та доповнювати сучасними науковими розробками.

Після закінчення пленарного засідання учасники конференції продовжать роботу у наукових секціях, де обговорять гуманістичну спрямованість педагогічних ідей Софії Русової, теорії і практики сучасної школи запропоновані видатним педагогом, шляхи і засоби морального виховання студентів.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178