Серпневі зустрічі: починаємо новий рік

Серпневі зустрічі: починаємо новий рік

27.08.2021 року на базі закладу дошкільної освіти №4 «Калинонька», центру розвитку дитини Чернігівської міської ради відбулись серпневі зустрічі вихователів-методистів закладів дошкільної освіти міста «Дошкілля 21/22: next level».

У заході взяли участь представники Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка, доценти кафедри дошкільної та початкової освіти Анна Кошель та Віталій Кошель, які ознайомили присутніх з результатами діяльності навчально-наукової лабораторії на базі ЗДО № 26 у 2020-2021 н.р., окреслили вектори співпраці із закладами дошкільної освіти міста. Під час подальшої дискусії відбулося обговорення сучасних тенденцій розвитку дошкільної освіти України, шляхів удосконалення якості професійної підготовки майбутніх вихователів ЗДО.

Педагоги з інтересом заслухали виступ представника громадської організації міста Сергія Забари, який розповів про роботу сортувальної станції та презентував проєкт співпраці із закладами дошкільної освіти «Plastic Fantastic Kids».

Консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради Наталія Кутеньова ознайомила вихователів- методистів з нормативною базою щодо забезпечення діяльності закладів дошкільної освіти в новому навчальному році, окреслила основні напрямки розвитку дошкільної освіти Чернігова у 2021-2022 н.р. та презентувала координаційний план професійних спільнот педагогічних працівників закладів дошкільної освіти міста.