А ми й справді найкращі в Галактиці!

А ми й справді найкращі в Галактиці!

Міністерство освіти і науки України затвердило перелік переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2020/2021 навчальному році.

Серед переможців представники 50 ЗВО України. У списку еліти студентської науки України є 6 наших студентів. Серед них Дипломом ІІІ ступеня відзначено Федорець Марину Сергіївну, студентку 35 групи технологічного факультету (науковий керівник – Пригодій Алла Володимирівна, доцент кафедри професійної освіти та безпеки життєдіяльності); Вахненко Вікторію Сергіївну, студентку 43 групи факультету фізичного виховання (науковий керівник – Багінська Ольга Володимирівна, доцент кафедри педагогіки, психології і методики фізичного виховання); Щукіну Маргариту Валеріївну, студентку 41 групи філологічного факультету (науковий керівник – Борисов Олексій Олександрович, завідувач кафедри германської філології, професор).

Дипломом ІІ ступеня відзначено Май Марію Олександрівну, студентку 13 групи магістратури філологічного факультету (науковий керівник – Борисов Олексій Олександрович, завідувач кафедри германської філології, професор).

Дипломом І ступеня відзначено Нітченка Романа Олеговича, студента 40 групи ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського (науковий керівник – Янченко Тамара Василівна, завідувач кафедри педагогіки і методики викладання історії та суспільних дисциплін, професор); Кашук Аліну Юріївну, студентку 43 групи філологічного факультету (науковий керівник – Лілік Ольга Олександрівна, доцент кафедри української мови і літератури).

Успіх наших юних наукових діамантів вражає. Наш НУЧК і Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка посіли високе ІІ місце серед 50 кращих університетів країни. Нас "випередив" лише Київський університет імені Бориса Грінченка (7 призерів), а ми "залишили позаду" такі авторитетні виші як СумДУ (5 призерів), КНУ імені Тараса Шевченка (3 призери).

Ми пишаємося вами, дорогі студенти! А також низькоуклінно дякуємо нашим колегам – науковим керівникам!

ТАК ТРИМАТИ!!!