Студентоцентризм у дії

Студентоцентризм у дії

Минулого тижня за ініціативи в.о. ректора Світлани Іванівни Стрілець відбулася зустріч адміністрації університету з представниками студентського самоврядування. Під час невимушеної розмови відбувся обмін думками з питань перспектив розвитку університету, облаштування побуту в студентських гуртожитках, створення коворкінг-зон, забезпечення якісного інтернет-покриття у навчальних корпусах тощо.

Окрім цього студенти внесли пропозиції щодо оцінювання й обрахунку додаткових балів при формуванні стипендіального рейтингу, що мало б мотивувати активних здобувачів вищої освіти до науково-дослідницької роботи, участі в громадському житті, мистецьких і спортивних форумах.

Варто відзначити, що лейтмотивом зустрічі була думка, що лише діючи спільно можна перетворити улюблений НУЧК на сучасний університет, який приваблюватиме нові покоління студентів.