Вступникам надано рекомендації на бюджет

Вступникам надано рекомендації на бюджет

Оголошено списки рекомендованих до зарахування на бюджетну форму навчання. Ознайомитися зі списками можна у розділі Вступнику → Списки рекомендованих до зарахування або за прямим посиланням

Довідково:

Рейтингові списки оголошені для абітурієнтів, які вступають на навчання для здобуття ступеня бакалавра на підставі повної загальної середньої освіти за денною формою навчання.

В електронному кабінеті вступника навпроти заяви, за якою він рекомендований на навчання за кошти державного бюджету, встановлено статус «Рекомендовано до зарахування».

Вступники, які отримали рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення (подати оригінали документів) до 18.00 години 2 серпня. Статус заяв абітурієнтів, які виконають вимоги до зарахування зміниться на статус «До наказу (бюджет)».

Зарахування на бюджет відбуватиметься 9 серпня.

За матеріалами сайта Освіта.UA