Круглий стіл "Академічна доброчесність в Україні та світі: стандарти і досвід"

Залиште оцінку
(1 голос)
Круглий стіл "Академічна доброчесність в Україні та світі: стандарти і досвід"

8 липня 2021 року на базі ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського за участі відділу внутрішнього забезпечення якості освіти відбувся круглий стіл «Академічна доброчесність в Україні та світі: стандарти і досвід».

Захід організований у рамках проєкту «Європейський освітній простір: можливість та виклики для України» (керівник – к.іст.н., професор Андрій Острянко, виконавець – к.іст.н., доцент Марина Кеда).

Гостем круглого столу і ключовим спікером виступила професорка Державного університету Арізони Олена Олійник. Вона ознайомила учасників з системою управління університетів у США, з досвідом впровадження академічної доброчесності, особливостями комунікації зі здобувачами освіти, програмою забезпечення освітнього процесу в Державному університеті Арізони. Також було розглянуто особливості формування силабусів та їх складові у вказаному університеті.

В обговоренні проблем академічної доброчесності активну участь взяли студенти-магістранти ННІ історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М.Лазаревського, а також науково-педагогічні працівники НУЧК імені Т.Г.Шевченка, Академії Державної пенітенціарної служби, Київського національного університету технологій та дизайну, Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені К.Д.Ушинського.

Національний університет "Чернігівський колегіум" імені Т.Г.Шевченка

T.H. Shevchenko
National University
«Chernihiv Colehium»

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG