155-річчя від дня народження першого директора Чернігівського учительського інституту

14 березня виповнилося 155 років від дня народження Олексія Павловича Фльорова. Йому судилося очолити Чернігівський учительський інститут, який було відкрито у вересні 1916 року.

Саме з цієї непересічної події розпочався новітній період багатовікової історії нашого «кращого в галактиці» НУЧКу.

Олексію Павловичу Фльорову вдалося блискуче втілити в життя задум чернігівських чиновників, заклавши міцний підмурівок у розбудову першого в Чернігові закладу вищої школи.

У період суспільно-політичної колотнечі й невизначеності О.П.Фльоров, демонструючи волю, дипломатичність, наполегливість та професіоналізм, зміг не тільки утримати «на плаву» ввірений йому заклад, а й вивести його на якісно новий рівень, втіливши прогресивні на той час методи підготовки майбутніх учителів.

Із Днем народження, пане Директоре!

І світла Вам пам’ять, шановний Олексію Павловичу!

Телефон: (04622) 3-22-54