Міжнародна угода про співпрацю

Міжнародна угода про співпрацю

4 лютого Чернігівський національний педагогічний університет імені Т.Г.Шевченка відвідала делегація представників «Університету економіки у м.Бидгоші» (Польща).

Головною метою зустрічі стало підписання угоди про співпрацю між двома вишами. Укладанню цього договору передувала кропітка робота координаційних груп щодо узгодження навчальних планів університетів-партнерів. Для реалізації програми, на базі ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка буде створено Інститут Європейських Студій. Відтепер студенти матимуть можливість отримати диплом бакалавра та магістра «Університету економіки у м. Бидгоші».

Навчання за програмою «подвійного диплому» передбачає організацію спільних наукових конференцій, публікацію результатів дослідження на сторінках видань в обох навчальних закладах. Можлива участь студентів у літніх школах, реалізація спільних науково-дослідних проектів.

У ході офіційної зустрічі ректор вишу Микола Олексійович Носко також обговорив із польськими колегами можливості співпраці в інших галузях освіти.

Наявність диплому вищої освіти закордонного університету дозволить випускникам ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка бути більш конкурентноспроможними на ринку праці.

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178