ХІ СІВЕРЯНСЬКІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИТАННЯ

ХІ СІВЕРЯНСЬКІ СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНІ ЧИТАННЯ

27 листопада 2020 року відбулася Міжнародна наукова онлайн-конференція «ХІ Сіверянські соціально-психологічні читання», організована кафедрами ППФ НУЧК, кафедрою технології та методики викладання Полоцького державного університету (Республіка Білорусь), кафедрою загальної та соціальної психології Херсонського державного університету, кафедрою психології Університету імені Григорія Сковороди в Переяславі. Захід проводився на відеоплатформі GoogleMeet.

У відкритті конференції взяли участь перший проректор НУЧК В.О.Дятлов, декан ППФ НУЧК А.Г.Скок, завідувачка кафедри технології та методики навчання Полоцького університету Н.В.Довгяло.

На пленарному засіданні конференції було заслухано доповіді: доктора психологічних наук І.М.Андреєвої (Полоцький державний університет) «Емоційна креативність як чинник позитивних міжособистісних стосунків»; академіка НАПН України, доктора психологічних наук Т.М.Титаренко (Інститут соціальної та політичної психології НАПН України) «Пандемічна повсякденність: ландшафти життєтворення»; кандидата педагогічних наук Л.М.Завацької (НУЧК імені Т.Г.Шевченка) «Стратегія організації інклюзивного освітнього середовища у закладах вищої освіти»; доктора психологічних наук В.О.Васютинського (Інститут соціальної та політичної психології НАПН України) «Почуття провини і толерантість до незгод у суперечливому ефекті неконфронтаційної проблематизації спілкування»; кандидата психологічних наук Г.О.Хомич (Університет Григорія Сковороди в Переяславі) «Психологічні аспекти соціалізації особистості в умовах пандемії»; доктора психологічних наук О.І.Бондарчук (Університет менеджменту освіти) «Психологічна безпека освітнього середовища в умовах дистанційного навчання: виклики сьогодення»; доктора психологічних наук О.М.Кочубейник (Інститут соціальної та політичної психології НАПН України) «COVID-нігілізм: актуалізація ілюзій власного безсмертя»; доктора психологічних наук О.Ю.Дроздова (НУЧК імені Т.Г.Шевченка) «Особливості соціальної довіри вітчизняних студентів до представників різних професійних груп».

Загалом, у чотирьох секціях конференції взяло участь більше 120 викладачів, науковців та студентів з Чернігова, Новополоцька, Херсона, Переяслава, Києва, Одеси, Луцька, Старобільська, Чернівців та Дрогобича.

За результатами роботи конференції буде видано електронний збірник матеріалів (тез виступів).