Національна кредитна мобільність

Залиште оцінку
(0 голосів)
Національна кредитна мобільність

20 листопада 2020 року в рамках академічної мобільності, на основі укладеного договору між Національним педагогічним університетом імені М.П.Драгоманова (кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності) та Національним університетом «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності) була проведена онлайн-лекція з дисципліни «Арт-менеджмент» на тему: «Арт-менеджмент: маркетинг організацій».

Лектором виступила доцент кафедри менеджменту та інноваційних технологій соціокультурної діяльності НПУ імені М.П.Драгоманова, к.пед.н., доцент Ірина Василівна Лисакова.

До зустрічі долучилися завідувач кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності, професор Тетяна Володимирівна Мартинюк, гарант освітньої програми спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності, доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Олександр Ігорович Солдатенко, кандидат економічних наук, доцент, кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Валентин Анатолійович Нехай, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін Євген Миколайович Силко та студенти заочної та денної форм навчання спеціальності 028 Менеджмент соціокультурної діяльності (15 група денної форми навчання та 48 група заочної форми навчання).

На лекції розглядалися питання маркетингу в арт-менеджменті, появи нових видів маркетингу (діджитал-маркетинг, крауд-маркетинг тощо), що віддзеркалюють стан розвитку сучасного суспільства. Також аналізувалося значення мистецтва в житті сучасної людини, особливості просування мистецьких продуктів в умовах українських культурних реалій.

Заняття проходило в легкій, дружній атмосфері з можливістю для студентів та усіх бажаючих висловити свої думки. Інтерактивний формат лекції дав можливість студентам усвідомити отриману інформацію та актуалізувати власний практичний досвід.