Звіт про науково-практичну конференцію

Залиште оцінку
(1 голос)
Звіт про науково-практичну конференцію

Чергова студентська науково-практична конференція «Наукові дискусії кафедри педагогіки, психології та методики фізичного виховання» зібрала понад 60 активних студентів, які натхненно ділилися результатами своїх наукових досліджень та брали активну участь в обговореннях. 

Відповідно до програми, конференція тривала 2 дні - 12-13 листопада 2020 року.

Перший день було присвячено проблемі дистанційної освіти. Студенти Шіпка І., Вахненко В., Коваленко А. та Рептюх І. поділилися власним досвідом та ідеями щодо впровадження дистанційних форм організації навчання в освітній процес з фізичного виховання. В zoom-аудиторії відбувалася жвава дискусія з актуальних питань сьогодення в галузі фізичного виховання та спорту.

Другий день конференції став калейдоскопом наукових ідей студентів 2-6 курсів. Молоді науковці демонстрували оригінальні підходи до підвищення ефективності освітнього процесу у фізичному вихованні та спорті, якісно представляючи й захищаючи результати своїх наукових досліджень.

Організатори відмічають позитивні тенденції зростання зацікавленості студентів науковою роботою та розширення можливостей для формування унікальної освітньої траєкторії залежно від наукових уподобань та дотичності проблеми до практичної діяльності майбутніх фахівців.

«Шануємо традиції, творимо сьогодення, крокуємо в майбутнє!»

 

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG