НУЧК імені Т.Г Шевченка

«Буревісник» боровся щосили

Залиште оцінку
(4 голосів)

У чоловічій волейбольній Суперлізі розпочалося друге коло. 22-23 січня в спортзалі ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка пройшли матчі восьмого туру чемпіонату України. Чернігівський «Буревісник» приймав харківську «Юракадемію».

До початку другого кола команди підійшли в протилежному емоційно-психологічному стані. Нагадаємо, що в попередньому турі, «Буревісник» на своєму майданчику практично розгромив сумський «Хімпром», а «Юракадемія», навпаки, невдало виступила у Львові, де виграла всього лише одну партію у двох матчах з «Баркомом». З урахуванням усього цього, матчі обіцяли бути інтригуючими.

Але інтригу чернігівським студентам вдалося створити лише в другій день. Програвши перший матч з сухим рахунком 0: 3, вони на емоційному настрої виграли першу партію у другому матчі. Харків'яни відновили рівновагу у другій партії. А от у третій чернігівські волейболісти створили справжню інтригу. Програючи по ходу партії, вони зуміли зрівняти рахунок 23:23, і при дружній підтримці уболівальників були близькі до успіху. Але удача була на стороні суперника. Переламавши хід поєдинку, харків'яни довели його до логічного завершення і перемогли 3:1.

22 січня, «Буревісник-ШВСМ» - «Юракадемія» 0: 3 (23:25, 20:25, 21:25)
23 січня, «Буревісник-ШВСМ» - «Юракадемія» 1: 3 (25:21, 19:25, 23:25, 13:25)