Чернігівські студенти-біатлоністи на найвищій сходинці світового п’єдесталу пошани

Залиште оцінку
(6 голосів)
Чернігівські студенти-біатлоністи на найвищій сходинці світового п’єдесталу пошани

17 січня 2016 року надовго запам’ятається українським прихильникам біатлону. Саме цього дня Україна здобула дві перемоги в естафетних гонках світового рівня.

Перш за все, слід відзначити успіх жіночої збірної в естафеті на п’ятому етапі Кубка світу у німецькому Рупольдінгу. Надзвичайно приємно, що розігнала «золотий» забіг саме наша землячка – студентка факультету фізичного виховання Чернігівського національного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка Ірина Варвинець.

На першому етапі Ірина продемонструвала не лише відмінні снайперські якості, а й достатньо високу швидкість. Як результат – вона передала естафету майже одночасно з більш досвідченими лідерами гонки. На наступних етапах успішний старт Ірини розвинули Юлія Джима, Валентина Семеренко та Олена Підгрушна. Щоправда, Валя Семеренко вирішила добавити інтриги в гонку, пішовши після стрільби лежачи на додаткове коло. Але, вона сама ж і виправила ситуацію, повернувши Україні лідерство у гонці. Що ж стосується протистояння на останньому етапі українки Олени Підгрушної і німкені Лаури Дальмайєр, то це потрібно просто бачити:

Паралельно з гонкою у Рупольдінгу відбувалися ще одні змагання за участю чернігівських студентів. Це – змішана естафета в рамках п’ятого Кубку IBU в італійському Ріднау. До складу нашої збірної увійшли  Юлія Журавок, Надія Бєлкіна, а також два чернігівці – Андрій Доценко та Артем Прима, які навчаються на факультеті фізичного виховання ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка.

Юлія і Надія досить непогано стартували, проте конкуренція на їхніх етапах була дуже серйозною і Андрій Доценко пішов на трасу лише четвертим, відстаючи від лідера на 13 секунд. Проте, новачок не спасував і зумів практично повністю ліквідувати відставання. Андрій передавав естафету разом з лідерами – представниками Російської Федерації і Чеської Республіки. Як і в Рупольдінгу, кульмінацією змішаної естафети в Ріднау став четвертий етап. Артем Прима не залишив шансів конкурентам і фінішував з перевагою майже в 13 секунд.

Вітаємо наших спортсменів з відмінними результатами і чекаємо нових звершень!

Віталій Барбаш
Джерело: Чернігівський студентський портал

 

bz2

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG