Зустрічі студентів НУЧК спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером

Зустрічі студентів НУЧК спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером

09 вересня 2020 року відбулася зустріч студентів спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером - Заслуженим діячем мистецтв України, Генеральним директором, керівником художнього Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм Сергієм Івановичем Теребунуом.

На зустрічі були присутні завідувач кафедри мистецьких дисциплін, доктор педагогічних наук, професор, Дорошенко Тетяна Володимирівна, кандидат мистецтвознавства, професор кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Васюта Олег Павлович та гарант освітньої програми Менеджменту соціокультурної діяльності, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри музичного мистецтва та менеджменту соціокультурної діяльності Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г.Шевченка - Солдатенко Олександр Ігорович. Були обговорені особливості професії менеджера, перспективи працевлаштування випускників спеціальності менеджмент СКД, зміст освітньої програми спеціальності менеджмент СКД, переваги та недоліки, внесені пропозиції щодо її вдосконалення.

Результати обговорення, висловлені пропозиції та зауваження стейкхолдера та студентів будуть враховані в оновленій освітній програмі.

Фрагменти зустрічі студентів НУЧК спеціальності Менеджмент СКД зі стейкхолдером 1