Участь у Міжнародній науково-практичній конференції

Участь у Міжнародній науково-практичній конференції

22-23 квітня 2020 року відбулася ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Мистецька освіта в європейському соціокультурному просторі ХХІ століття» за допомогою додатку «Zoom».

Захід було організовано кафедрою музичного мистецтва Мукачівського державного університету. У конференції взяли участь викладачі  Прикарпатського національного університет імені Василя Стефаника, Львівської національної музичної академії імені М.М.Лисенка, Інституту музики гуманістично-природничого університету Яна Длугоша (республіка Польща), Словацької академії наук (Словацька республіка), Віденської  консерваторії Будапешту (Угорщина).

Чернігів та НУЧК імені Т.Г.Шевченка представив О.І.Солдатенко – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри мистецьких дисциплін,  факультету дошкільної, початкової освіти і мистецтв, який виступив у секції «Теорія та методика музичної освіти: проблеми і перспективи розвитку» з доповіддю англійською мовою на тему: «EVOLUTION OF THE PHILOSOPHICAL UNDERSTANDING OF THE ESSENCE OF MUSIC AS A MIRROR OF HUMAN SPIRITUALITY IN EUROPEAN CULTURE».

Стаття буде опублікована у фаховому виданні «Науковий вісник Мукачівського державного університету», серія «Педагогіка та психологія».