Діти засівали у ректора

Діти засівали у ректора

Традиційно, у перший день Старого Нового року за давньослов’янським звичаєм виконувався обряд засівання.

Дорослі й діти ходили від хати до хати, засіваючи хлібними зернами і бажаючи господарям щастя, здоров’я і щедрого врожаю.

Тож не дивно, що 14 січня зранку-раненько у ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка лунали веселі та запальні Новорічно-Різдвяні пісні у виконанні маленьких вихованців дошкільного навчального закладу №36 «Дивограй», які прийшли привітати колектив університету зі святом.

Убрані в яскраві народні костюми, діти з радістю ділились гарним настроєм, щирістю душі та найкращими побажаннями на рік новий. Ректор вишу, Микола Носко, подякував веселим посівальникам за привітання та подарував малечі солодощі.