"Дистанційний" філфак

Залиште оцінку
(1 голос)
"Дистанційний" філфак

Із початком режиму самоізоляції зовсім обсіли деструктивні думки? Не біда - наш факультет залюбки дасть раду та не дозволить нудьгувати!

Все не доходили руки до художньої літератури? Зараз є змога присвятити час захопливим книгам.

Не вистачало часу для вивчення іноземних мов? Нарешті є можливість вивчити дещо нове і корисне.

Завдяки сучасним технологіям викладачі навіть під час карантину лише на відстані відеодзвінка, протягом пари у Zoom вони готові відповісти на питання щодо прочитаної літератури, а також залюбки поспілкуються з групою англійською та німецькою мовами.

Нині нам доступна можливість навчатись у домашній атмосфері: поряд із зошитами та словниками парує кава, робоче місце вибираєш сам (комусь подобається долучатись до відеоконференції, перебуваючи за своїм письмовим столом, комусь – на балконі), а до роботи над матеріалом можна залучити домашнього улюбленця.

Філологам не доводиться сумувати навіть під час самоізоляції – маємо розмаїті можливості для саморозвитку та самореалізації, регулярність занять у режимі онлайн та завдань у гугл класах розвіює сплін і нагадує про те, що навчання триває, а дружня атмосфера в групі допомагає не занепадати духом у ці важкі часи.

#залишайсявдома та приєднуйся до родини НУЧК!

Відео

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефони: (0462) 941-170, (0462) 941-178

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG