Результати дистанційного туру Олімпіади-2020

Залиште оцінку
(3 голосів)
Результати дистанційного туру Олімпіади-2020

Результати перевірки робіт учасників дистанційного туру Всеукраїнської олімпіади Національного університету “Чернігівський колегіум” імені Т.Г.Шевченка для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти.

Дату проведення другого (очного) туру Олімпіади-2020 буде призначено після завершення карантину.
Слідкуйте за інформацією на сайті.
Дякуємо за розуміння

 

Максимальна кількість балів - 100

 
№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові Кількість балів
Біологія  
1 Клименко Анастасія Павлівна 95
2 Кравченко Анна Олегівна 95
3 Маркович Оксана Віталіївна 95
4 Мірошник Владислава Ігорівна 95
5 Хроленко Софія Миколаївна
95
6 Троцик Алла Володимирівна 90
7 Ушакова Марина Дмитрівна 88
8 Аніщенко Дарія Євгеніївна 86
9 Коваленко Іван Андрійович 85
10 Лапушкін Нікіта Сергійович    85
11 Сухоліт Вікторія Миколаївна 84
Хімія
1 Кириченко Владислава Павлівна 90
2 Дерпач Іван Ігорович 87
3 Москаленко Катерина Василівна 81
4 Рошинець Руслана Миколаївна 78
5 Дубова Марина Михайлівна 77
6 Штупун Вероніка Геннадіївна 77
7 Бердник Жанна Володимирівна 76
8 Мекшун Аліна Сергіївна 76
9 Пічкурова Ірина Дмитрівна 76
10 Скрипець Дар’я Валентинівна 76
11 Сікач Максим Вячеславович 38
12 Мозгова Дарина Сергіївна 36
13 Сергієнко Анжеліка Василівна 36
14 Чепурна Ольга Юріївна 36
15 Батюк Анна Олександрівна 34
16 Кривопала Наталія Віталіївна 34
17 Прядул Вікторія Михайлівна 23
Географія
1 Бочкова Анастасія Олександрівна 87
Математика
1 Бочкова Анастасія Олександрівна 100
2 Пінченко Вероніка 100
3 Колесник Дарина Анатоліївна 99
4 Сікач Максим Вячеславович 99
5 Боровик Олег Петрович 96
6 Гончар Олександра Олександрівна 94
7 Кизима Микита Андрійович 93
8 Коваленко Іван Андрійович 91
9 Павлова Катерина Миколаївна 89
10 Руденко Олександр Васильович 88
11 Чешусько Богдан Олегович 88
12 Бригинець Інна Володимирівна 85
13 Михайленко Дмитро Андрійович 85
14 Аніщенко Дар’я Євгеніївна 84
15 Білан Денис Володимирович 81
16 Івахненко Владислав Андрійович 81
17 Діденко Іван Андрійович 80
18 Гречка Владислав Едуардович 78
19 Савінова Анна Ігорівна 77
20 Бездітко Андрій Олегович 75
21 Буренок Денис Сергійович 66
22 Тимошенко Вячеслав Романович 63
23 Стародуб Владислав Олегович 57
Фізика
1 Руденко Олександр Васильович 88
2 Кизима Микита Андрійович 80

 

 

Кольором позначено вступників, які проходять до очного туру.

 

 

КОНТАКТИ

З нами можна зв'язатись за вказаними контактами

Адреса: 14013, м Чернігів вул. Гетьмана Полуботка, 53

Телефон: (04622) 3-22-54

 

Ми в соціальних мережах FB IG YT TG