Стажування викладачів кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М.А.Скока

З 13 січня по 16 лютого 2020 року в лабораторії психології мас і спільнот Інституту соціальної та політичної психології НАПН України проходили підвищення кваліфікації чотири викладачі кафедри загальної, вікової та соціальної психології імені М.А.Скока: завідувач кафедри О.Ю.Дроздов, доценти А.Г.Скок, Л.О.Ляховець, С.В.Фера.

Дана робота відбувалася відповідно до Договору про співробітництво між психолого-педагогічним факультетом НУЧК імені Т.Г.Шевченка та Інститутом соціальної та політичної психології НАПН України. У ході стажування викладачі ППФ оволоділи новітніми методами проведення соціально-психологічних досліджень, аналізу отриманих даних, удосконалили навички оформлення результатів соціально-психологічних досліджень. Виконання викладачами індивідуальних програм підвищення кваліфікації було підтверджено відповідними сертифікатами (відповідно до вимог Постанови КМУ № 800 від 21.08.2019 р. «Деякі питання підвищення кваліфікації педагогічних і науково-педагогічних працівників»).