Вітаємо!

Вітаємо!

Конкурс «Кращий студент України 2019» – це можливість студентів проявити себе і активізуватись для подальшого розвитку.

Програма проводиться Студреспублікою за організаційного сприяння Міністерства освіти і науки України. У 10 номінаціях, які відображають прогресивні напрямки українського студентства, студенти можуть проявити себе максимально у різних сферах діяльності і показати свої здобутки.
    Цього року на регіональному рівні у номінації «Кращий студент-профспілковий активіст» диплом отримала Мекшун Анжела Ігорівна, студентка 41 групи технологічного факультету. Уже 2 роки займає посаду голови профспілки технологічного факультету, з I курсу була заступником голови профспілки.
Анжела Мекшун отримала винагороду у конкурсі «Студент року 2019» в номінації «Відмінник навчання», який проходив серед студентів Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка.
Протягом 2017-2018 і 2018-2019 навчальні роки очолювала студентське самоврядування технологічного факультету. За участь у організації заходів на факультеті і університеті отримувала подяки за активну громадську діяльність у житті Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка і технологічного факультету.
Анжело, вітаємо і бажаємо тобі нових звершень!