Ще один крок до саморозвитку!

Ще один крок до саморозвитку!

18 грудня Наталією Петрівною Нікітіною, кандидаткою філологічних наук, доцентом кафедри мов і методики їх викладання Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка для спеціалістів УДМС України в Чернігівській області було проведено тренінг з української мови на тему: «Український правопис 2019».

Зустріч розпочалася з коротенького екскурсу в історію виникнення української писемності і продовжилася роз’ясненнями щодо змін, які відбулися в Українському правописі. Досвідчена викладачка української мови Наталія Нікітіна допомогла державним службовцям засвоїти основні лексичні, граматичні та стилістичні норми офіційно-ділового стилю. а також. Звернула увагу на найпоширеніші помилки в діловому спілкуванні. Як зазначила начальниця Управління Ксенія Лук’янець, що від того, наскільки якісно та грамотно складено документ, залежить репутація організації, тому проведення таких тренінгів стане доброю традицією міграційників Чернігівщини. Раді пізнанню і вдосконаленню – відкриті до нових знань! "Мова – втiлення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо ïï, вивчаймо ïï, розвиваймо ïï! Борiмося за красу мови, за правильнiсть мови, за приступнiсть мови, за багатство мови..." Максим Рильський.