Концерт у Славутичі

Концерт у Славутичі

12 грудня 2019 року здійснена поїздка до міста Славутич з концертною програмою за участю викладачів кафедри мистецьких дисциплін та студентів спеціальності Середня освіта (Музичне мистецтво) Національного університету «Чернігівський колегіум імені Т.Г. Шевченка», на чолі із завідувачем кафедри доктором педагогічних наук, професором Дорошенко Тетяною Володимирівною.

Захід відбувся в актовій залі ЗНЗ І-ІІІ ступенів № 3 для учнів 10-11 класів (ЗНЗ № 1-3) міста Славутич Київської області. Під час проведення концерту-бесіди, школярам були запропоновані тематичні виступи викладачів (кандидата історичних наук, доцента Воронка О.Г, викладача Власової О.Б) та студентів, серед яких лауреати міжнародних та всеукраїнських конкурсів: Олександр Лузан, Сергій Гончаренко, Дмитро Хропатий, Євгенія Авдієнко, Катерина Іващенко.