Соціальний студентський театр “Ex Libris” надихає!

Залиште оцінку
(1 голос)
Соціальний студентський театр “Ex Libris” надихає!

22 жовтня соціальний студентський театр “Ex Libris” презентував оновлену експериментальну виставу - «Легенди міста CHE: п’ять причин для натхнення», відкривши свій сьомий театральний сезон.

Показ вистави пройшов у Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана.
      Актори під керівництвом доцента кафедри філософії та культурології філологічного факультету Марини Каранди та звукорежисера Анатолія Новака здивували глядача інсценуванням історичних краєзнавчих легенд, які у повній мірі знані лише фахівцями, та організаційними новаціями на початку та в кінці вистави. Глядачі познайомилися з незламною чернігівською князівною Цорною, зазирнули у глиб згубного кохання Мотрі Кочубей до свого хрещеного батька Івана Мазепи, шукали втрачений скарб Полуботка, лякалися перипетіям із справжнім чернігівським «Дракулою», полковником Борковським. Навіть стали свідками любовного трикутника поета Павла Тичини та сестер Коновал – Поліни та Інни.
     «Ex Libris» радо запрошує Вас на свої майбутні вистави. Долучайтесь до мистецтва, відвідуйте більше музеїв та театрів, щоб кожен міг віднайти власне натхнення, а можливо і щось більше.

Олександр Білогура, студент філологічного факультету