"Окрилені"

"Окрилені"

21 вересня 2019 року в Національному університеті «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка стартував курс педагогічного натхнення «Окрилені».

Ліцензовані курси підвищення кваліфікації вчителів різних спеціальностей організували викладачки університету, канд.пед. наук, доценти, тренери освіти, учасниці міжнародних стажувань О. Дженджеро, О.Воєділова, Н. Грицик.
Курс педагогічного натхнення «Окрилені» складається з чотирьох модулів: «Доба крилатих (Сучасні освітні тренди)», «Учитель «нібито не літає…А крила має, а крила має!» (Педагог ХХІ ст.)», «На крилах успіху (Синергія взаємодії «учителі — батьки — діти»)», «Натхненний політ (Дієві формати, техніки навчання)».
       Учасники першого модулю – вчителі м. Київ, м.Чернігів, Чернігівської області й найталановитіші студенти, які перемогли в конкурсі мотиваційних листів і отримали від первинної студентської профспілки грант на навчання, — протягом дня взяли участь у воркшопі «Уміння й навички майбутнього — Soft Skills та Life Skills» й трьох тренінгах : «50 відтінків педагогічної професії», «Педагогіка здорового глузду», «Медіапедагогіка» як новий напрям в освіті».
     Легкість і взаєморозуміння, усвідомлення важливості й актуальності тем, співтворчість і синергія педагогічної майстерності — з таким настроєм пройшов перший модуль завдяки учасникам: щирим, відкритим до нового, спраглих розвиватися, пробувати нові формати, залюблених у свою роботу педагогів!