Козацькі забави

Козацькі забави

12 грудня 2015 року в спортивній залі факультету фізичного виховання відбулись «КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ» - змагання серед учнів 11 класів ЗОШ Чернігова.

«Козацькі забави» - це відкритий фізкультурно-оздоровчий захід, який проводиться з метою виховання дітей на основі гуманістичних цінностей національного виховання, дружби, взаємоповаги, солідарності, благородства; задля формування у школярів навичок і культури здорового способу життя; оздоровлення та відпочинку дітей.

У змаганнях взяли участь команди шкіл № 2, 3, 29, 30.

Програма змагань включала наступні етапи:

• презентацію команди (назва, девіз);
  • комбіновані естафети;
  • рухливі ігри (перетягування канату);
  • індивідуальні конкурси (виштовхування гирі 16 кг, армреслінг);
  • теоретична вікторина;
  • танець ГОПАК.

З розважальною програмою та майстер-класами виступили студенти факультету фізичного виховання: колектив народного танцю під керівництвом Юлії Солонець, художні гімнастки під керівництвом Ольги Багінської, представники групи спортивно-педагогічного удосконалення зі спортивної боротьби під керівництвом Сергія Ткаченко, а також Роман Попов, який продемонстрував вправи з гирями.

У напруженій боротьбі перемогу здобула команда ЗОШ №29, друге місце посіла команда 30-ої школи, третє – третьої.

Організаційний комітет вдячний за допомогу в організації та проведенні змагань первинній профспілковій організації студентів ЧНПУ імені Т.Г.Шевченка й особисто Ірині Левицькій-Сосімович.